Güvenli bir şekilde paykasa kart satın alabilirsiniz.

Paykasa Avantajları

Paykasa Avantajları

Kredi kartlarının her geçen gün çok daha tehlikeli olmasından dolayı tercih edilen Paykasa kullanım avantajı bakımından önemli hizmetler sağlamaktadır. Ön ödemeli sanal kart olmasının yanı sıra birçok gerekli yapıya da sahiptir. İnternet sitelerinden çok hızlı bir şekilde alınan Paykasa için herhangi kişisel bir gereklilik bulunmamaktadır. Kredi kartlarında olduğu gibi belge istenmesi ya da formların doldurulmasına gerek yoktur. Bununla birlikte içinde farklı tutarların yer aldığı kartların istenilen satın alınmaktadır. Burada önemli olan ise tutarlardır. 10 Euro ile 500 Euro arasında bulunan kartların ihtiyaca göre alınması çok daha avantajlı olmaktadır. Kart ücreti dışında bir ödeme yapılmamakla birlikte tek bir pin kodunun kullanılmasıyla işlemler onaylanmaktadır.

Son derece hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olan ön ödemeli sanal kart ile çeşitli siteler üzerinden farklı ürünler alınabilmektedir. Paykasa kullanım avantajı olarak ifade edilen bir başka durum ise işlemin saniyeler içinde gerçekleşmesidir. Ürün alım sırasında belirtilen yere pin kodunun yazılmasıyla beklenen süre çok kısadır. Bunun en önemli nedeni ise kredi kartlarında olduğu gibi banka onayına ihtiyaç olmamasıdır. Ayrıca çok daha rahat ve güvenli bir şekilde işlemler yapılması da kartın kişisel olmamasından kaynaklıdır. Kişiye ait hiçbir veriye sahip olunmaması tehdit açısından da bir öneme sahip değildir. Ön ödemeli olması ise gereksiz şekilde borçlanılmasını da ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle kişinin kendisini zora sokması engellenmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapılabildiği gibi farklı harcamaların yapılması da mümkündür. Bu kapsamda kartın takip edilebilmesi alt yapısı gereği imkansızdır.

Online alışveriş sitelerinde kullanılan Paykasa’nın bakiyesinin bitmesi halinde kart kullanımdan çıkmaktadır. Böylelikle kartın otomatik olarak iptal edilmesi, pin kodunun tek kullanımlık olmasını da beraberinde getirmektedir. Güvenlik gerekçesiyle yapılan bu durumla birlikte kartın içine bakiye yüklenmesi de söz konusu olmamaktadır. Paykasa kullanım avantajı olarak bilinen işlemlerden faydalanmak için ise farklı bir kart alımı yapılmaktadır. İstenmesi halinde ise kartın içinde bulunan bakiyenin bitmeden nakit olarak alınması da sağlanabilmektedir. Bunun için güvenilir siteler üzerinden bozdurma işlemi yapılması yeterli olmaktadır. Bu işlemle birlikte dakikalar içinde kart içindeki tutar hesaba gönderilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir