Güvenli bir şekilde paykasa kart satın alabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Paykasa internet ortamında “E-pin” olarak adlandırılmıştır.

Türkiye’de internet kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Paykasa Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır. Paykasa, İngiltere merkezli Ceresline Voucher Limited tarafından tedavül edilen, online ödeme yapmada kullanılan, ön ödemeli bir nakit ödeme aracı ve bir “elektronik para” hizmetidir. Genellikle kredi kartı olmayan veya bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen kişilerce kullanılmaktadir.

Paykasa Kart internet ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

E-pin, (Electronic Personal Identification Number) bir ödeme yöntemidir. Paykasa E-pin kodları 16 haneli rakamlardan oluşmaktadır(Örneğin; 1234-4567- 8901-234).Bir çok online oyun ve e-ticaret siteleri tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Bu tek kullanımlık ödeme kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan ekstra güvenliği sağlar. Ayrıca sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma veya çalınma riski yoktur.

Paykasa ile kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz

Almış olduğunuz 16 haneli kodunuz ile sitenizdeki ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.